Konferencje w Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw

ul. Krakowskie Przedmieście 42/44  •  00-325 Warszawa  •  PL  •  Telefon: ‎(48)(22) 55 11 000
Kontakt: Meetings & Events Team , sales.bristol@luxurycollection.com, , ‎+48 22 551 1825
Język

Wyjątkowe Spotkania w Historycznym Hotelu Bristol w Warszawie

Hotel Bristol w Warszawie jest kulturalnym punktem orientacyjnym miasta od 1901 roku. Hotel należy do Luxury Collection, zawierającej najpiękniejsze hotele na całym świecie, która oferuje luksusowe wnętrza z elementami stylu Art Deco, a także unikalne usługi Concierge. Jego doskonała lokalizacja - na słynnym Trakcie Królewskim, tuż obok Pałacu Prezydenckiego oraz w niewielkiej odległości od Starego Miasta - pomaga swym gościom odkryć magiczną atmosferę miasta. Każda konferencja lub spotkanie zorganizowane w hotelu, będzie stanowiło niezapomniane doświadczenia, przygotowane z największą starannością w każdym detalu.

Eleganckie pokoje i apartamenty w Hotelu Bristol odzwierciedlają mieszankę historii, luksusu, komfortu oraz piękna, które zostały zdefiniowane przez subtelne i stonowane kolory, nowoczesną technologię, majestatyczne sufity oraz piękne widoki.

Dowiedz się więcej

Plan Interaktywny

Kliknij w wybrany salon konferencyjny w Hotelu Bristol w Warszawie, aby poznać możliwe ustawienia oraz pojemność. Skorzystaj z ikon +/-, aby przybliżyć / oddalić obraz.

 

 

 

Obejrzyj Wnętrza Naszego Hotelu